Brodská plynárenská s.r.o.
Infolinka: 566 666 000

Rodinná firma. Dodavatel plynu a služeb z Havlíčkova Brodu. Pracujeme s vědomím podpisu etického kodexu ERU. 

Koncepce společnosti stojí na množství malých odběratelů. Tím docilujeme diverzifikace rizik při nákupu plynu, což nám umožňuje dosahovat úspor, garantovaných zákazníkovi při podpisu smlouvy.
Brodská plynárenská staví na dlouhodobém vztahu, dodavatel - zákazník - servis a služby.
Abychom zajistili našim zákazníkům, nezávislou kontrolní a servisní službu smluv a garance slev, využíváme služeb firmy INESO CZ s.r.o.

Individuální přístup, znalost produktů a využití moderních technologií, Vám i nám dává jistotu, že budeme spokojeni.

Aktuality

Přeplatky z vyúčtování vracíme na účet do 7 dnů. Někdy dokonce máte peníze na účtu dříve, než fakturu doma.

Kvalifikace mistrovství České Republiky v boxu bude probíhat již po 3. a to v Chotěboři 7. března 2020 v sokolovně.

25.8.2018 se koná v Humpolci na motokrosovém areálu dětský den. Tuto akci pro děti jsme se rozhodli sponzorovat. Přijďte se podívat a užít si pohodový den plný zážitků.

Rok se s rokem sešel a 5.7.2018 proběhl festival dechových hudeb na náměstí v Havlíčkově Brodě. Děkujeme za příjemnou akci pořadatelům Zbyňkovi Paličkovi a Jaroslavu Dubnovi.

Spustili jsme nový projekt "kotel". Už název sám o sobě říká o co se zřejmě jedná.
Bifferovi jsou naši klienti, kteří vstoupili do projektu první.
Sami si řekli, jak výkonný kotel potřebují. Vzhledem k tomu, že chceme, aby ho měli co nejdéle, a byly našimi spokojenými zákazníky také co nejdéle, zvolili jsme jednu z nejkvalitnějších značek kotlů...

BOX TURNAJ

10.06.2018

Dne 10.6.2018 se konal první turnaj v boxu. Byly jsme hrdým sponzorem a budeme se těšit na druhý ročník u kterého nebudeme chybět.

ANDE si klade za cíl vytvoření platformy pro vzájemnou spolupráci mezi jednotlivými dodavateli energií i dalšími subjekty trhu v oblastech vedoucích k odstraňování existujících legislativních, technických a procesních překážek fungování liberalizovaného trhu. ANDE chce svou činností přispět ke zkvalitnění služeb poskytovaných na trhu s energiemi,...

Od 1.9.2017 naše společnost začala úzce spolupracovat se společností INESO CZ s.r.o.

Od 1.8.2017 do 30.11.2017 proběhla akce "2000 na ruku" pro nové zákazníky, kteří s námi uzavřou smlouvu na pobočce.

Dobrovolně jsme se přihlásili k dodržování pravidel stanovených Etickým kodexem obchodníka s elektřinou a plynem, vydaným Energetickým regulačním úřadem. NÁHLED KODEXU V ČLÁNKU

Nejjednodušší všeobecné obchodní podmínky


Od 1. 11. 2016 jsme vydali nové Všeobecné obchodní podmínky pro smlouvy na dobu neurčitou. Chceme, abyste měli jednodušší život a nezatěžovali se zdlouhavým čtením drobného písma na několik stránek. :-)