Aktivity

Dětský domov Klánovice

Po delší době, "době CORONA" jsme se rozhodli podpořit finančním darem dětský domov Klánovice. www.ddklanovice.cz. Věříme, že darovaná částka zlepší životy dětí a pomůže jim do další etapy života. :)

Sponzorujeme turnaj v boxu

Kvalifikace mistrovství České Republiky v boxu bude probíhat již po 3. a to v Chotěboři 7. března 2020 v sokolovně.

Dětský den v Humpolci

25.8.2018 se koná v Humpolci na motokrosovém areálu dětský den. Tuto akci pro děti jsme se rozhodli sponzorovat. Přijďte se podívat a užít si pohodový den plný zážitků.

V. FESTIVAL DECHOVÝCH HUDEB

Rok se s rokem sešel a 5.7.2018 proběhl festival dechových hudeb na náměstí v Havlíčkově Brodě. Děkujeme za příjemnou akci pořadatelům Zbyňkovi Paličkovi a Jaroslavu Dubnovi.

Samozřejmě i všem zúčastněným hudebním skupinám a především Vám divákům.

IV. Festival dechových hudeb

Na náměstí v Havlíčkově Brodě: „Čas je neúprosný a letos opět sponzorujeme místní festival"

Nový kotel pro zákazníka

Spustili jsme nový projekt "kotel". Už název sám o sobě říká o co se zřejmě jedná.

Bifferovi jsou naši klienti, kteří vstoupili do projektu první.

Sami si řekli, jak výkonný kotel potřebují. Vzhledem k tomu, že chceme, aby ho měli co nejdéle, a byly našimi spokojenými zákazníky také co nejdéle, zvolili jsme jednu z nejkvalitnějších značek kotlů na trhu, JUNKERS.

Po cca 5 měsících od nás dostali nový plynový kotel v hodnotě přes 40,000,- Kč, aniž by museli kotel jednorázově uhradit.

Podepsali s námi smlouvu na 5 let, kde nám kotel splácí v rozdílu ceně za plyn. Vzhledem k původní ceně u předchozího dodavatele není rozdíl v ceně tak veliký. :)

Copyright © 2020 - 2024 Brodská plynárenská s.r.o., All rights reserved
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.